O firemnej škôlke

Šťastné dieťa, spokojný rodič, spokojná firma

Poskytujeme starostlivosť o deti tak, aby vy ste už žiadne starosti nemali. Spájame akreditovaný výchovno- vzdelávací proces s veľkým množstvom pestrých aktivít pre deti a doplnkových služieb pre rodičov.

Chápeme, že škôlka je súčasť rodinného života a preto sú naše služby poskytované ohľaduplne, chápavo k potrebám dieťaťa aj jeho rodičov a sme k dispozícii v rámci i mimo otváracích hodín našich zariadení.

Dúhová škôlka je etablovaná sieť s  vlastnými prevádzkami aj prevádzkami  firemných škôlok:

– SMŠ/ Dúhová škôlka, Suché miesto 2/A. Chorvátsky Grob

– SMŠ/ Dúhová škôlka, Westend Gate, Dúbravská cesta 14, Bratislava.

– Henkel škôlka, Záhradnícka 91, Bratislava

– IBM partnerská škôlka, Dúbarvská cesta 14, Bratislava

„Deti učíme spoznávať svet, komunikovať s ním a lepšie mu porozumieť.“

V škôlke vytvárame podnetné prostredie pre všetky deti tak, aby mali dostatok priestoru pre svoj celostný rozvoj, ale aj obohacujúce farebné zážitky.

 

O naše deti sa stará profesionálny personál a spolupracujeme s odbornými garantmi. Spoločne vytvárame vyvážený program pre deti od 2 do 6 rokov, vrátane dôležitej predškolskej prípravy. Deti majú zabezpečenú logopedickú starostlivosť a individuálnu diagnostiku, dohľad a konzultácie špeciálneho pedagóga či zubného lekára.

V škôlke sa zapájame a sami vytvárame vytvárame špeciálne tvorivé a náučné programy pre deti a ich rodiny. Prinášame pestrú krúžkovú činnosť a bohatú ponuku aktivít pre deti aj rodičov.

Firemná škôlka ponúka oveľa viac..